Ivice 932300, Gornji MIlanovac
POZOVITE NAS: 062 21 110 22

RUKOMETNI KLUBOMLADINAC
rukomet u srcu

Ljubav prema ovom sportu nas sve zajedno pokreće ka novim izazovima, novoj borbi i boljim rezultatima..

RK OMLADINACZAJEDNO
sezona 2018/19.

Nova sezona, novi izazovi. Treniraj, nadigravaj se, pobedi.

RK OMLADINACUČLANI SE
igraj se sa našim dečacima

Budi i ti deo ekipe, pridruži se i zabavi se…

IZVEŠTAJ SA UTAKMICEOMLADINCI IZGUBILI U TOPOLI

SUB, 30. MART, I LIGA ZAPAD
RK KARAĐORĐE
0123456789001234567890
RK KARAĐORĐE
0123456789001234567890
RK OMLADINAC
RK OMLADINAC
7 NENAD MARJANOVIĆ
7 IVICA KARIĆ
6 VASILIJE KASALOVIĆ
6 NIKOLA STANKOVIĆ
4 NIKOLA MIŠKOVIĆ
4 NENAD RANKOVIĆ

I LIGA GRUPA ZAPADTABELA SEZONA 2018/19.

EKIPAUtakmicePobedaNerešenoPorazBodovi
PRVA PETOLETKA14140028
MLADOST14121125
KARAĐORĐE1371515
TREPČA1260612
METALAC1334610
SLOGA1442810
ŠAMOT 65 21342710
BANE1342710
GOČ MERKUR1350810
ŽUPA 54134189
OMLADINAC142397
NAPREDAK00000

RASPORED UTAKMICA

RK BANE
DOMAĆI @ “BREZA“
RK BANE
NED, 17. MART
RK ŽUPA 54
GOSTI @ “ŽUPA“
RK ŽUPA 54
NED, 24. MART
RK PRVA PETOLETKA
DOMAĆI @ “BREZA“
RK PRVA PETOLETKA
SUB, 30. MART
RK KARAĐORĐE
GOSTI @ “KARAĐORĐE“
RK KARAĐORĐE
NED, 7. APRIL
RK TREPČA
DOMAĆI @ “BREZA“
RK TREPČA
SUB, 13. APRIL
RK ŠAMOT 65 2
GOSTI @ “ŠUMADIJA“
RK ŠAMOT 65 2
NED, 21. APRIL
RK GOČ MERKUR
GOSTI @ “VLADE DIVAC“
RK GOČ MERKUR
NED, 05. MAJ
RK MLADOST
DOMAĆI @ “BREZA“
RK MLADOST
NED, 12. MAJ
RK METALAC
GOSTI @ “RIBNICA“
RK METALAC
NED, 19. MAJ
RK SLOGA
DOMAĆI @ “BREZA“
RK SLOGA
NED, 26. MAJ

TRENINZINEDELJNI RASPORED

SENIORI
BREZA
PONEDELJAK
19:00 - 20:30
UTORAKSala Tehničke škole
21:00 - 22:30
SREDA
18:30 - 20:00
PETAK
19:15 - 20:30
DEČACI 8-11 GOD
BREZA
PONEDELJAK
17:30 - 19:00
SREDASala Tehničke škole
19:00 - 20:00
ČETVRTAK
17:00 - 18:30
PETAK
18:00 - 19:15
DEČACI 12-15
BREZA
PONEDELJAK
19:00 - 20:30
SREDA
20:00 - 21:30
ČETVRTAKSala Tehničke škole
20:00 - 21:30
PETAK
19:15 - 20:30

RK OMLADINACPOSLEDNJE VESTI

RK Karađorđe – RK Omladinac
Loogy tapper win off-speed run batted in designated hitter helmet save. No decision left on base bases loaded walk off steal bunt bleeder full count designated hitter. Squeeze triple-A tag around the horn save, bleeder fenway walk off relief pitcher runs passed.
Senior team game results13Nov
Senior team game results
Discerning the various types seems difficult to the untrained eye with the divers twisting and turning quickly before splashing into the water. Breaking each dive into simple elements not only makes performing each dive easier but also enhances your experience.

SAZNAJ VIŠEO NAŠEM KLUBU

Trenutno klub ima više od 60 članova i taj broj se svakodnevno uvećava, od mlađih pionira do seniora.

Klub je osnovan 2012. godine posle višegodišnjeg odsustva sa rukometne scene, da bi ljubiteljima muškog rukometa u Gornjem Milanovcu omogućio da ponovo gledaju utakmice sa istim onim žarom i iščekivanjem, kako je to bilo ranije od kasnih 1950-tih pa sve do poslednjih dana 20. veka, kada muški klub prestaje sa radom.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/RK-Omladinac-01-1.jpg

SENIORI

Ponosni na ekipu sastavljenu od momaka i dečaka iz našeg grada.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/RK-Omladinac-02.jpg

DEČACI 12-14god

Naši dečaci su su uspešni, zahvaljujući velikom radu, trudu i ljubavi prema rukometu.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/RK-Omladinac-03.jpg

MINI RUKOMET

U saradnji sa ŽRK Metalac AD, najmlađi polaznici školice rukometa, zajedno sa devojčicama uče osnove rukometa, druže se i zabavljaju.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/RK-Omladinac-04.jpg

OBUKA SUDIJA

U klubu se misli i na obuku sudijskih parova, i u isto vreme obučvaju se svi zainteresovani za vođenje zapisnika i merenja vremena.

NAŠI SENIORI

Naša seniorska ekipa takmiči se u I Ligi grupa Zapad i njen je standardni član već nekoliko sezona.
Nikola Mišković
Đorđe Acović
Vuk Spalević
Miloš Marić
Savo Milošević
Mladen Ristanović
Nenad Ranković
Srđan Milanović
Nenad Marjanović
Pavle Kovačević
Igor Nikolić
Veljko Joksić
Jovan Babić
Marko Dragićević

PROFESSIONAL STUFFRK OMLADINAC U BROJKAMA

Rukometni klub Omladinac pruža deci ranih uzrasta šansu da uče i razvijaju rukometne veštine.
0123456789001234567890

PONOSNINA TRENUTNI BROJ ČLANOVA

012345678900123456789001234567890%

USPEHOD PIONIRA DO SENIORA

01234567890

GODINANAJMLAĐI ČLAN NAŠEG KLUBA

0123456789001234567890

GODINAPOSTOJANJA RUKOMETA

PROFESSIONAL STUFFOUR SKILLS

All members have established successfull and the highest percentage of overall soccer skills.

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints.

JUMPING

90%

TACKLING

75%

HEADING

80%

POZNATI SU REKLI

Šta su poznati rekli o sportu, treningu, životu...
http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/Edison.png

PRONALAZAČTOMAS EDISON

Naša najveća slabost leži u odustajanju. Najsigurniji način za uspeh uvek je u tome da treba da pokušamo još jednom.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/Michael_Phelps.jpg

PLIVAČMAJKL FELPS

Granice ne postoje, što više sanjaš, dalje dosežeš.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/greg_popovic.jpg

TRENERGREG POPOVIĆ

Stvari se događaju. Različite večeri, različite utakmice, drugačije situacije. Ne planiramo ovog ili onog da ima svoje veče. Ne zanima me ko će odigrati odličnu utamicu. Hoću da odigramo dobro. Nije bitno ko pogađa.

WOULD YOU LIKE TO JOIN OUR SOCCER CLUB?

O KLUBU

Grb RK Omladinac_mali

PIB: 107571635
BANKA: INTESA
RAČUN: 160-372249-90
HALA: BREZA

INSTAGRAM

You have exceeded the maximum number of requests per hour. You have performed a total of 6033 requests in the last hour. Our general maximum limit is set at 500 requests per hour.

KALENDAR

April 2019
M T W T F S S
« Nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

All contents © copyright Oxygeno Soccer Club. All rights reserved.