Ivice 932300, Gornji MIlanovac
POZOVITE NAS: 062 21 110 22

RUKOMETNI KLUBOMLADINAC
rukomet u srcu

Ljubav prema ovom sportu nas sve zajedno pokreće ka novim izazovima, novoj borbi i boljim rezultatima..

RK OMLADINACZAJEDNO
sezona 2018/19.

Nova sezona, novi izazovi. Treniraj, nadigravaj se, pobedi.

RK OMLADINACUČLANI SE
igraj se sa našim dečacima

Budi i ti deo ekipe, pridruži se i zabavi se…

NAJAVA UTAKMICE 20. KOLAOMLADINCI DOČEKUJU MLADOST

SUB, 11. MAJ, 19:00 BREZA, I LIGA ZAPAD
RK OMLADINAC
RK OMLADINAC
RK MLADOST
RK MLADOST
sudija MILOŠ PEŠIĆ
sudija BOJAN STOJKOVIĆ
kontrolor BOŠKO VASOVIĆ
merilac vremena ANA JOVIČIĆ
zapisničar ZORICA PRŠIĆ

I LIGA GRUPA ZAPADTABELA SEZONA 2018/19.

EKIPAUtakmicePobedaNerešenoPorazBodovi
PRVA PETOLETKA15150030
MLADOST16122226
KARAĐORĐE1581617
METALAC1554614
TREPČA1370614
BANE1553713
ŠAMOT 65 21452712
GOČ MERKUR1551911
ŽUPA 5416421010
SLOGA16421010
OMLADINAC1523107
NAPREDAK00000

RASPORED UTAKMICA

RK BANE
DOMAĆI @ “BREZA“
RK BANE
NED, 17. MART
RK ŽUPA 54
GOSTI @ “ŽUPA“
RK ŽUPA 54
NED, 24. MART
RK PRVA PETOLETKA
DOMAĆI @ “BREZA“
RK PRVA PETOLETKA
SUB, 30. MART
RK KARAĐORĐE
GOSTI @ “KARAĐORĐE“
RK KARAĐORĐE
NED, 7. APRIL
RK TREPČA
DOMAĆI @ “BREZA“
RK TREPČA
SUB, 13. APRIL
RK ŠAMOT 65 2
GOSTI @ “ŠUMADIJA“
RK ŠAMOT 65 2
NED, 21. APRIL
RK GOČ MERKUR
GOSTI @ “VLADE DIVAC“
RK GOČ MERKUR
NED, 05. MAJ
RK MLADOST
DOMAĆI @ “BREZA“
RK MLADOST
NED, 12. MAJ
RK METALAC
GOSTI @ “RIBNICA“
RK METALAC
NED, 19. MAJ
RK SLOGA
DOMAĆI @ “BREZA“
RK SLOGA
NED, 26. MAJ

TRENINZINEDELJNI RASPORED

SENIORI
BREZA
PONEDELJAK
19:00 - 20:30
UTORAKSala Tehničke škole
21:00 - 22:30
SREDA
18:30 - 20:00
PETAK
19:15 - 20:30
DEČACI 8-11 GOD
BREZA
PONEDELJAK
17:30 - 19:00
SREDASala Tehničke škole
19:00 - 20:00
ČETVRTAK
17:00 - 18:30
PETAK
18:00 - 19:15
DEČACI 12-15 GOD
BREZA
PONEDELJAK
19:00 - 20:30
SREDA
20:00 - 21:30
ČETVRTAKSala Tehničke škole
20:00 - 21:30
PETAK
19:15 - 20:30

SAZNAJ VIŠEO NAŠEM KLUBU

Trenutno klub ima više od 60 članova i taj broj se svakodnevno uvećava, od mlađih pionira do seniora.

Klub je osnovan 2012. godine posle višegodišnjeg odsustva sa rukometne scene, da bi ljubiteljima muškog rukometa u Gornjem Milanovcu omogućio da ponovo gledaju utakmice sa istim onim žarom i iščekivanjem, kako je to bilo ranije od kasnih 1950-tih pa sve do poslednjih dana 20. veka, kada muški klub prestaje sa radom.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/RK-Omladinac-01-1.jpg

SENIORI

Ponosni na ekipu sastavljenu od momaka i dečaka iz našeg grada.

RK Omladinac_LMK

DEČACI 12-14god

Naši dečaci su su uspešni, zahvaljujući velikom radu, trudu i ljubavi prema rukometu.

RK Omladinac - mini rukomet

MINI RUKOMET

U saradnji sa ŽRK Metalac AD, najmlađi polaznici školice rukometa, zajedno sa devojčicama uče osnove rukometa, druže se i zabavljaju.

Rukometni sudija

OBUKA SUDIJA

U klubu se misli i na obuku sudijskih parova, i u isto vreme obučvaju se svi zainteresovani za vođenje zapisnika i merenja vremena.

NAŠI SENIORI

Naša seniorska ekipa takmiči se u I Ligi grupa Zapad i njen je standardni član već nekoliko sezona.
Nikola Mišković
Đorđe Acović
Vuk Spalević
Miloš Marić
Savo Milošević
Mladen Ristanović
Nenad Ranković
Srđan Milanović
Nenad Marjanović
Pavle Kovačević
Igor Nikolić
Veljko Joksić
Jovan Babić
Marko Dragićević

NAŠ KLUBRK OMLADINAC U BROJKAMA

Rukometni klub Omladinac pruža deci od najranijih uzrasta šansu da uče i razvijaju rukometne veštine.
0123456789001234567890

PONOSNINA TRENUTNI BROJ ČLANOVA

012345678900123456789001234567890%

USPEHOD PIONIRA DO SENIORA

01234567890

GODINANAJMLAĐI ČLAN NAŠEG KLUBA

0123456789001234567890

GODINAPOSTOJANJA RUKOMETA

RK OMLADINACNAŠI CILJEVI

Svi naši članovi, imaju obezbeđene dobre uslove za trening i rukometni razvoj.

Želimo da ponovo u našem gradu rukomet bude jedan od najgledanijih sportova, kao što je bio nekada, od kada je osnovan prvi muški klub, pa sve do kraja 20. veka.

POSVEĆENOST

100%

BORBENOST

100%

HRABROST

100%

POZNATI SU REKLI

Šta su poznati rekli o sportu, treningu, životu...
http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/Edison.png

PRONALAZAČTOMAS EDISON

Naša najveća slabost leži u odustajanju. Najsigurniji način za uspeh uvek je u tome da treba da pokušamo još jednom.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/Michael_Phelps.jpg

PLIVAČMAJKL FELPS

Granice ne postoje, što više sanjaš, dalje dosežeš.

http://rkomladinac.com/wp-content/uploads/2019/04/greg_popovic.jpg

TRENERGREG POPOVIĆ

Stvari se događaju. Različite večeri, različite utakmice, drugačije situacije. Ne planiramo ovog ili onog da ima svoje veče. Ne zanima me ko će odigrati odličnu utamicu. Hoću da odigramo dobro. Nije bitno ko pogađa.

ŽELITE DA NAM SE PRIDRUŽITE?

RK OMLADINAC

O KLUBU

PIB: 107571635
BANKA: INTESA
RAČUN: 160-372249-90
HALA: BREZA

KALENDAR

July 2019
M T W T F S S
« May    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

All contents © copyright Oxygeno Soccer Club. All rights reserved.